Sklep nieczynny! *Przepraszam*

W trakcie likwidacji :(

W razie pytań proszę dzwonić: 509 316 826 lub pisać ewatok75@gmail.com

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Poczta Polska) już od 200,00 zł.
Regulamin

Regulamin sklepu internetowego

E.T. Art – Biżuteria nie z tej ziemi

 

 

1. Niniejszy regulamin określa zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym prowadzonym przez Sprzedającego pod adresem www.et-art.pl

Sprzedającym jest Ewa Tokarek dostępna pod adresem Myje 4, 63-500 Ostrzeszów, prowadząca działalność na podstawie jednoosobowej działalności gospodarczej, podlegającej wpisowi do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej, wpisana pod numerem NIP: 622-154-89-23, Regon: 302587023.

 

 

2. Sklep E.T. Art, prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia są przyjmowane poprzez witrynę www.et-art.pl  a także w formie mailowej  oraz telefonicznej pod numerem tel. +48 509 316 826

 

3. Zamówienia mogą składać wyłączenie osoby, które ukończyły 18 lat. (Osoba fizyczna  która ukończyła co najmniej 13. rok życia, przy czym w przypadku nieukończenia przez tę osobę 18. roku życia, wymagana jest zgoda jej przedstawiciela ustawowego).

 

4. Zakupy można robić po dokonaniu rejestracji  na stronie internetowej (lub podaniu danych adresowych bezpośrednio przy dokonywaniu zakupów).  Rejestracja polega na wypełnieniu formularza rejestracyjnego z podstawowymi danymi osobowymi niezbędnymi do realizacji zamówienia.  Dokonując rejestracji, Klient wyraża zgodę na zbieranie, przechowywanie oraz przetwarzanie swoich danych osobowych do celów związanych z realizacją zamówienia. Rejestracje należy potwierdzić klikając link wysłany na adres e-mail podany podczas rejestracji.

 

5. Złożenie zamówienia  zostaje potwierdzone drogą mailową.

 

6. Zamówienia realizowane są po zaksięgowaniu wpłaty na koncie sklepu.

 

7. Do każdej transakcji zawartej za pośrednictwem sklepu internetowego E.T. Art.  dołączany jest paragon fiskalny lub na życzenie faktura Vat. Aby otrzymać fakturę Vat należy przesłać dane firmy wraz z numerem NIP, oraz umieścić stosowny komentarz w polu „uwagi” w trakcie składania zamówienia.

 

8. Po złożeniu zamówienia, Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub je anulować, kontaktując się z właścicielem sklepu E.T. Art za pośrednictwem formularza umieszczonego na stronie lub telefonicznie pod nr tel +48 509 316 826, o ile zamówienie nie zostało jeszcze zrealizowane i wysłane.

 

9. Zamówienia, za które zapłata nie wpłynie w ciągu 7 dni od daty ich złożenia  zostaną  anulowane.

 

10. Wszystkie ceny w sklepie podane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT w stawce 23%. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.

 

11. Sklep internetowy E.T. Art  zastrzega sobie prawo wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.

 

12. Formy płatności i koszty wysyłki

Płatność za zamówiony towar może nastąpić:

*za pobraniem (przy odbiorze towaru),

*gotówką przy osobistym odbiorze towaru

*przelewem na konto bankowe sklepu:

Ewa Tokarek,

Myje 4, 63-500 Ostrzeszów

Nr rachunku: 55 1140 2004 0000 3502 7497 3273

*Online. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

 

Sklep zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian cen produktów znajdujących się w ofercie oraz usuwania produktów z oferty.

 

Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem Poczty Polskiej

 Sposób dostawy na terenie Polski:

  1. List priorytetowy nierejestrowany …………………………………………....5,90 zł
  2. List polecony priorytet (zamówienie do 200 zł. ) ………………….. 10,00 zł.
  3. List polecony priorytet (zamówienie powyżej 200zł.) ………………GRATIS
  4. Paczka priorytet za pobraniem ………………………………………….…….16,50zł.
  5. Paczka priorytet …………………………………………………………………….…12,50zł.
  6. Produkt cyfrowy – ……………………………………………………………....online 0zł.

 

Czas wysłania zamówienia od momentu zaksięgowania należnej kwoty na koncie (w przypadku przedpłaty na konto ) lub złożenia zamówienia (w przypadku płatności przy odbiorze) wynosi od 1 do 4 dni roboczych

 

Wysyłka poza granice Polski po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub e-mailowym i oszacowaniu kosztów przesyłki w zależności od kraju i wielkości przesyłki

 

13. Reklamacja towaru, zwroty

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” Klient może zrezygnować z zakupionego w sklepie towaru bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.

Towar należy przesłać na adres siedziby sklepu: Ewa Tokarek, Myje 4, 63-500 Ostrzeszów woj. wielkopolskie. Towar należy odesłać przesyłką poleconą.

Towar może być zwrócony wyłącznie z paragonem wystawionym przy jego sprzedaży.

Sklep zwraca równowartość kwoty odpowiadającej cenie produktu oraz koszty przesyłki na podane przez Klienta konto. Klient ponosi koszty odesłania towaru.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek za pobraniem.

Zwrotowi nie podlegają przedmioty wykonywane na indywidualne zamówienie.

Uwaga! Kolory wyświetlane na monitorze mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych w zależności od parametrów monitora.

 

 

14. Ochrona danych osobowych

Administratorem baz danych osobowych przekazywanych przez klientów sklepu internetowego w związku z zakupami jest sklep E.T. Art.

Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji sprzedaży.

Klienci mają prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawiania. Dane są przekazywane dobrowolnie.

Wszystkie informacje dotyczące ochrony danych osobowych znajdują się na stronie sklepu w zakładce Polityka Prywatności 

 

 

 

Złożenie zamówienia w sklepie E.T. Art  jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl